Az NB1-es Orosházát fogadja pénteken a KTE-automatika.hu

2018.01.26
Az NB1-es Orosházát fogadja pénteken a KTE-automatika.hu

A Cegléd elleni egygólos vereség a KTE-automatika.hu számára azt jelenti, hogy a csoportküzdelmek után nem folytatja menetelését a Liga Kupában, azonban nem is ez volt a cél Ocsovai Zsolt tanítványai számára, sokkal inkább az, hogy erős ellenfelekkel összecsapva pallérozódjon a bajnoki rajtra. Egy várhatóan izgalmas találkozó még hátravan, pénteken 19.00 órától az Orosházi FKSE-Linamar lép parkettre a kecskemétiek ellen a Messzi István Sportcsarnokban. A szurkolók számára a belépés díjtalan!

az eredeti hír itt elérhető