Bátyja után otthonát is elveszítheti Kinga: a rámaradt adósság miatt kisfiával és édesanyjával kerülhet utcára

2018.02.22
Bátyja után otthonát is elveszítheti Kinga: a rámaradt adósság miatt kisfiával és édesanyjával kerülhet utcáraSzeged - Több mint 20 millió forintos adósság szakadt a nyakába, és munkáját is elveszítette imádott bátyja halálával egy dorozsmai nő. A törlesztőrészleteket nem bírja fizetni, így félő, hogy ötéves kisfiával és nyugdíjas édesanyjával az utcára kerülnek. Eddig ő segített rászorulókon, most viszont neki van szüksége segítségre.

az eredeti hír itt elérhető