Vállalkozói fórum a jövő szakmunkásaiért

2018.02.06
A Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara és a Szegedi SZC Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája épületgépészeti vállalkozói fórumot szervezett tegnap, ahol az intézménnyel kapcsolatban álló vállalkozások kaptak lehetőséget bemutatkozásra a tanulók előtt.

az eredeti hír itt elérhető