Volt bolyaisok találkozója a Bolyaiban

2018.02.07
Volt bolyaisok találkozója a Bolyaiban

A Kecskeméti Bolyai János Gimnázium - fennállásának 30 éves évfordulója alkalmából - 2018. február 10-én, szombat délután 14.00 órától közös ünneplésre várja az iskola aulájába mindazokat, akik az elmúlt negyedszázadban az iskola falai között tanultak, illetve pedagógusként dolgoztak.

az eredeti hír itt elérhető