Megduplázódott az intenzíven lévők száma

2018.02.07
Az ország valamennyi közigazgatási területen emelkedett az influenzaszerű tünetekkel orvoshoz fordulók gyakorisága. Fejér megyében, a fővárosban és Pest megyében a legtöbb a panasz.

az eredeti hír itt elérhető