A tragikus baleset áldozataira emlékeztek
2018.01.3045 éve történt az ország eddigi legtragikusabb autóbusz-balesete a Fülöpszállás-Kecskemét vasútvonalon, a kecskeméti Korhánközi úti vasúti útátjáróban. A balesetben 37-en meghaltak, 20-an megsérültek. Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata megemlékezést tartott a mai napon, a helyszínen állított emlékműnél.

