Felfüggesztettet kapott a tolvaj, aki ellopta a Kodály-szobrot
2018.01.31A Kecskeméti Járási és Nyomozó Ügyészség 2018. január 31-én lopás bűntette miatt gyorsított eljárásban bíróság elé állította azt a 37 éves kecskeméti férfit, aki tavaly december 25-én hajnalban Kecskeméten, a Kodály Intézet parkjából ellopta a 3 millió forint értékű, Kodály Zoltánt ábrázoló szobrot.

