Kocsmai balhé: hárman megverték, a negyedik kifosztotta

2018.02.06
Vádat emeltek három férfi ellen, akik tavaly októberben egy jánoshalmai kocsmában megvertek egy helybéli férfit. Egy nő is ül majd mellettük a bírósági tárgyaláson, mert ő meg elvette a sértettől az ezüst nyakláncát.

az eredeti hír itt elérhető